BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Stallyktor 10335175
nr 1033 5175
Stallyktor
Ett par, metall, höjd: 33 cm
Kondition: slitage, skador, saknar 3 glas
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 april 2016
kl 19:51:59
350 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)